Yeğen sözleri

Yeğenler, ailemizin en değerli hazinelerinden biridir. Onların varlığı bize neşe, sevgi ve umut katar. Küçüklüklerinde onları kucağımıza aldığımızdan beri, her geçen gün daha da büyürler ve bizim için daha da özel hale gelirler. Bu nedenle, onlara olan sevgimizi ve şefkatimizi en güzel sözlerle ifade etmek isteriz. Şimdi sizleri yeğen sözleri ile baş başa bırakıyoruz.

yeğene güzel sözler
yeğene güzel sözler

Yeğene güzel sözler

Yeğenlerimiz, ailemizin en değerli hazinelerinden biridir. Onların varlığı bize neşe, sevgi ve umut katar. Küçüklüklerinde onları kucağımıza aldığımızdan beri, her geçen gün daha da büyürler ve bizim için daha da özel hale gelirler. Bu nedenle, onlara olan sevgimizi ve şefkatimizi en güzel sözlerle ifade etmek isteriz. Şimdi de yeğene güzel sözler adlı güzel sözleri okumanızı öneriyoruz.

Bu hayatta çok mutlu olduğumu düşünüyordum. Ta ki sen doğana kadar… Meğer ne kadar az mutluymuşum. Şimdi mutluluktan uçuyorum.

Hadi gel de günüm güzelleşsin kerata. Dayın yollarını gözler oldu. Bu kadar da hayırsız olunur mu?

Dayıcığım, bil bakalım ben kimi özledim? Tabii ki de biricik prensesimi. Kim olduğunu sakın sorma bu mesaj okuyan kişi elbette..

Ruhumu aldı bir sızı, neden kapımı açmaz oldu abimin (ablamın) kızı, can sıkıntımı alıp gitse gelip nasılsın dese ne olurdu sanki?

Bir, iki, üç diye sayı saymayı öğrenmeye çalışırdın şimdi öğretmen oldun. Seninle gurur duyuyorum benim canımın içi yeğenim.

Birbirinden güzel yeğen sözleri

 • Canım yeğenim, sen benim için sadece bir yeğenden ötesin, adeta kendi çocuğum gibisin. Seni ilk gördüğüm andan itibaren sana büyük bir sevgiyle bağlandım ve bu sevgi her geçen gün daha da arttı. Senin mutluluğun benim mutluluğum, senin üzüntün benim üzüntüm. Her zaman yanında olacağıma ve sana destek olacağıma söz veriyorum.
 • Küçükken seni parklara götürürdüm, salıncakta sallardım, kaydıraklardan kaydırırdım. O günlerin masumiyetini ve güzelliğini asla unutamayacağım. Sen büyüdükçe ben de seninle birlikte büyüdüm ve olgunlaştım. Seninle geçirdiğim her an benim için çok değerli.
 • Her zaman sana en iyisini dileyen ve senin başarını görmek isteyen bir teyzen/dayın var. Hayallerinden asla vazgeçme ve her zaman hedeflerine ulaşmak için çabala. Unutma, ben her zaman senin yanındayım ve sana inanıyorum.
 • Hayat yolunda karşına ne gibi engeller çıkarsa çıksın, her zaman güçlü kal ve asla pes etme. Kendine inan ve her şeyin üstesinden gelebileceğini bil. Benim için her zaman çok değerlisin ve seni her zaman çok seveceğim.
 • Yaramazlık yapmayı en iyi sen bilirsin canım yeğenim! Bazen beni çileden çıkarsan da, seni bu kadar sevdiğimi bil ki, tüm yaramazlıklarını affederim. Seninle birlikte olmak bana büyük bir keyif veriyor. Birlikteyken kahkahalara boğuluyoruz ve çok eğleniyoruz.
 • Sen benim en yakın arkadaşımsın yeğenim. Sana her zaman her şeyi anlatabilirim ve senden her zaman her şeyi alabilirim. Aramızdaki bağ çok güçlü ve bunu hiçbir şey bozamaz. Sen benim için çok özelsin ve seni asla kaybetmek istemiyorum.
 • Senin kadar tatlı ve komik bir yeğene sahip olduğum için çok şanslıyım. Seninle birlikte her an çok daha keyifli ve anlamlı hale geliyor. Senin varlığın bana neşe ve mutluluk katıyor. Seni her zaman çok seveceğim ve sana her zaman değer vereceğim.
 • Büyüdükçe daha da yakışıklı/güzel oluyorsun yeğenim! Sana hayran kalmamak elde değil. Her zaman kendine iyi bak ve her zaman mutlu ol. Seni her zaman en iyi şekilde görmek istiyorum.
İlginizi Çekebilir;  Sözlüye güzel sözler ( Seçme sözler )

Yeğene özel günler için sözler

 • Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim! Yeni yaşında sana sağlık, mutluluk, başarılar ve her şeyin gönlünce olması dilerim. Bu özel gününde seni en kalbi duygularımla kutluyorum ve sana her zaman en iyisini diliyorum.
 • Mezuniyetini tebrik ederim yeğenim! Bu önemli gününde sana en içten dileklerimi sunuyorum. Bu başarıda emeği geçen herkese de teşekkür ederim. Eminim ki bundan sonra da birçok başarıya imza atacaksın. Sana her zaman inanıyorum ve her zaman arkandayım.
 • Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun yeğenim ve eşin! Birlikte çok mutlu olmanızı dilerim. Ailenize mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle. Bir ömür boyu sevgiyle ve saygıyla birbirinize bağlı kalmanızı dilerim.
 • Yeni doğan bebeğin hayırlı olsun yeğenim! Ailenize hoş geldin minik yavrucak! Bu güzel günü ailece kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bebeğinize sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyoruz. Ailenize yeni bir neşe kaynağı olduğu için de tebriklerimizi sunuyoruz.

Teyze yeğen sözleri

Dünyaya gelmiş bir melek, teyzesi onu çok sevecek, o her zaman benim canım yeğenim olacak.

Canım yeğenim hoş geldin aramıza unutma ki teyzen annenden sonra seni en çok sevecek kişi olacak, seni bir gün değil her gün sevecek.

Teyze olmak anne yarısı olmak demektir.

Senin gibi bir yeğenim var ya, varsın olmasın koluma takıp gezecek bir sevgilim, varsın olmasın kafe kafe gezecek arkadaşlarım.

yeğen sözleri
yeğen sözleri

Bu aralar teyzeni hiç aramaz oldun, yoksa başka bir teyze mi buldun? Söyle benden böyle çabuk mu sıkıldın?

Sen gökyüzündeki yıldızlar gibisin uzak ama bir baktığım da görebildiğim. Sende benden uzaksın ama her an kalbimdesin tatlı yeğenim.

Teyze olmak parklarda yanında bir melek ile dolaşmak, teyze olmak işini gücünü bırakıp yeğenin için koşmak demekmiş.

İlginizi Çekebilir;  Bacıya güzel sözler ( Anlamlı + 300 söz )

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı… İyi ki varsın teyzem.

Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, seni yanaklarından öpüyorum, seni çok özledim.

Herkesin yeğeni güzeldir ama benimkisi hem güzel hem de özel bir yeğen.

Bugünün dününden farklı, yarınının umut kaynağı olsun, hayat sana istediklerini versin. Canım yeğenim her şey gönlünce olsun.

Dünyanın en tatlı, hatta şeker küpüne, dünyanın en masum sevgisine ve dünyanın çok sevilen yeğeninedir bu mesajı.

Bu mesaj duygu yüklüdür. Kendinizi duygu almaya hazır hale getirin ve mesajı okumaya devam edin. Benim sevecen, tatlı iyi kalpli yeğenim seni çok özledim.

Benim canım kadar değerli, kalbim kadar sıcak bir yeğenim var. Ben onu çok seviyorum.

İnsanın yeğeni yıldızlar gibidir, sizden uzaktadırlar ama hep orada dururlar, kendinizi yalnız hissettiğiniz anda yanınızda olurlar.

Aslan gibi bir yeğenin olsun, merkez bankasına bir milyar borcun olsun.

Sen nesin hayal misin, gerçek mi? Dünyaya gelmiş tatlı bir bebek mi, yoksa dünyaya gönderilmiş melek mi? Meleğim seni seviyorum.

Biz seninle bir yeğen teyze ilişkisinden çok bir arkadaş gibi büyüdük. Tüm dertlerimizi, sevincimizi birlikte paylaştık. Benim sevinç ortağı yeğenim seni çok ama çok özledim.

Her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın.

Canım yeğenim sana bakarken sana öyle alıştım ki, şimdi senden uzakta hayatım bomboş gibi yaşıyorum.

Benim beni anlayan bir sevgilim yok ama beni anlayan candan bir yeğenim var. Seni çok özledim be yeğenim.

Canım yeğenim unutma ki teyzen seni bir gün değil her gün sevecek. Sen her zaman benim yanımda en değerlim olacaksın.

İlginizi Çekebilir;  Sözlüye güzel sözler ( Seçme sözler )

Annen sana kızdığı zaman sen bana gelir sığınırdın, ben ise seni annenden korurdum. Şimdi artık birbirimizden uzak yerlerdeyiz ama kalbim hep seninle olacak güzel yeğenim.

Canım yeğenim teyzen zor günler geçirmiş, çok acılar çekmiş olabilir ama seni hiç unutmadı, seni her zaman seviyorum.

Türkiye de 80 milyon insan var ama içinde bir insan var benim için çok değerli ve özel bir insan, yeğenim.

Benim biricik yeğenim başarılarının devamını dilerim. Teyzen her zaman senin yanında sakın bunu unutma.

Binlerce arkadaşım olsa, yüzlerce akrabam olsa, yeğenim yine teyzesinin hayatında ilk sırada gelir.

Benim koluma takıp gezeceğim bir sevgilim yok ama yüzüne bakıp mutlu olacağım canım kadar sevdiğim bir yeğenim var.

Canım yeğenim teyzen zor günler geçirmiş, çok acılar çekmiş olabilir ama seni hiç unutmadı, seni her zaman seviyorum.

Canım yeğenim her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın.

Bir yeğeni olmalı insanın gördüğü zaman içi kıpır kıpır eden, görmediği zaman görmeden de sevebileceği tatlı, şeker gibi bir yeğeni olmalı.

Yorum yapın